1 Yıl Filbox Hediyeli EWE Enerji Kampanyası


Filbox EWE Enerji Kampanyası

Elektrik aboneliğinizi EWE Enerji'ye taşıyın, 24 ay boyunca %5 indirimli elektrik fırsatı ile birlikte Doping İnternet ayda sadece 69,90 TL ve  Türkiye'nin Yeni HD Uydu Platromu Filbox ile yüzlerce film, onlarca dizi, spor, müzik, eğlence ve belgesel kanalları Filbox Uydu Alıcısı ile televizyonunuza gelsin.

Kampanya Sona Ermiştir.

YÜZLERCE KANAL, BİNLERCE FİLM, DİZİ, BELGESEL, SPOR, MÜZİK VE EĞLENCE, FİLBOX’LA TELEVİZYONUNUZDA!

Filbox İçeriği

Hemen Başvur

Kampanya Koşulları:

EWE Enerji %5 indirim sağlanır.

Bu kampanyadan yararlanmak için abonenin yıllık elektrik tüketiminin 2000 Kwh(aylık ortalama 68 TL) üzerinde olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında elektrik aboneliğini 24 aylık taahhütle ve ulusal TEDAŞ tarifesi üzerinden %5 indirim, Doping İnternet 69,90 TL ve Filbox kanalları aboneliği ücretsiz olarak verilir.

24 ay ve 27 ay taahhütlerde fıyat aynı olup, 27 ay taahhüt seçildiği takdirde yerinde kurulum hizmeti ücretsiz verilmektedir. Vdsl modem ücreti 24 aylık paketlerde aylık 6 TL, 27 aylık paketlerde aylık 5,5 TL’dir.

THK konuştukça öde seçenekli satışlarda +1 TL indirimli olarak 68,90 TL’den internet +TV hizmeti verilmektedir.

Filbox TV’nin turksat uydusu üzerinden HD uydu kutusuyla full paketi (tüm kanallar açık) kampanya kapsamında verilmekte olup tablet, telefon ve bilgisayardan da izlenebilmeye imkan sağlayan “FİLBOX Hemen” uygulaması da hediye edilmektedir.

Tv ve internet hizmeti aylık olarak Millenicom faturasında yansıtılmaktadır. Filbox HD uydu kutusu müşteri kurulumuna verilmiş olup internet aboneliği sonlandığında iade edilmesi gerekmektedir.

Filbox HD kutu, internet aktivasyonunun tamamlanmasına istinaden müşteri adresine tarafımızdan gönderilecektir. Müşterinin aktivasyon için Filbox müşteri hizmetlerini araması gerekmektedir.

İstenildiği takdirde Filbox tarafından ücreti karsılığında iç ve dış kurulum yapılabilir. Turksat bağlantılı çanak anten varsa ise aktivasyonun yapılması yayınları izlemek icin yeterlidir.

EWE Enerji kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyadan yararlanmak için EWE Enerji onayı gereklidir.

Bu kampanya çözüm ortağı tarafından yapılmıştır.

Filbox Platformu ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Enerji Sözlüğü

Elektrik terimleri hakkında bilgier

Enerji Sözlüğü

Enerji Verimliliği Nedir?

Enerji verimliliği Hakkında Bilgiler

Enerji Verimliliği Nedir?

Bayilik

İndirimli Elektrik Satışı Yapmak İçin Başvurun

Bayilik Başvurusu

İndirimli Elektrik Nedir?

Yıllık elektrik tüketim miktarınız 2000 kWh(Aylık ortalama 68TL) üzerinde ise "Serbest Tüketici" olursunuz ve aboneliğinizi farklı firmalara taşıyarak indirimli elektrik fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Aboneliğinizi değiştirince aldığınız elektrik değişmez. Yine aynı elektriği daha ucuz kullanırsınız.

Serbest Tüketici Nedir?

Yıllık elektrik tüketim miktarınız 2000 kWh(Aylık ortalama 68TL) üzerinde ise "Serbest Tüketici" olarak adlandırılırsınız. Serbest Tüketici hakkını kazanan elektrik aboneleri elektrik tedarikçilerini değiştirebilirler.

Serbest Tüketici Nasıl Olunur?

EPDK tarafından belirlenen yıllık toplam elektrik tüketimi 2000 kWh (aylık ortalama 68 TL'ye denk gelir) ve üzerinde olan kişiler "Serbest Tüketici" olabilmektedir. Elektrik tedarikçinizi değiştirmeniz durumunda mevcut elektrik sisteminizde her hangi bir teknik değişiklik olmaz ve elektrik bağlantınıza herhangi bir işlem yapılmaz.

kWh ve MWh'ın Anlamı Nedir?

Her elektronik cihazın bir gücü, yani Watt'ı vardır ve bu değer genellikle üzerinde yazar. Bu Watt miktarı ne kadar yüksekse o kadar çok elektrik harcar. Örneğin ortalama bir televiyon 200 Watt, ütü ise 2500 Watt'tır. Dolayısı ile 1 saat televizyon izlemekle 1 saat ütü yapmak için harcanan elektirk miktarı oldukça farklıdır. Her 1000 Wh'a 1 kWh denilmektedir.

Faturalandırma

İndirimli elektrik aboneliğiniz başlayınca artık faturalarınızı EWE Enerji'ye ödersiniz. Elektrik sayaçlarınız yine bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketi tarafından okunur. EWE Enerji okunan sayaç tüketim verilerine göre indirimli olarak size fatura keser.

Enerji Verimliliği

Dünyadaki toplam enerji tüketimi günümüzde yaklaşık 13 milyar TEP’tir ve her sene bu tüketim yaklaşık %2,3 oranında artmaktadır. Bu tüketimin 9 milyar TEP’i binalar ve sanayi tesislerinde kullanılmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda tüketilen enerjinin %20’sinden tasarruf sağlanabileceği tespit edilmiştir. Bu sayede sanayi ve binaların enerji tüketimlerinden yılda yaklaşık 1 trilyon TL’lik bir tasarruf söz konusudur.

Sorularınız ve Başvuru için

İletişim Formu