Elektrik + İnternet Kampanyası


Filbox EWE Enerji Kampanyası

Elektrik Aboneliğini EWE Enerjiye taşıyan abonelere İlk 2 Ay Hediye Doping İnternet ayda sadece 54,90 TL!

Kampanya Sona Ermiştir.

Hemen Başvur

Kampanya Koşulları:

Bu kampanyadan yararlanmak için abonenin yıllık elektrik tüketiminin 2000 Kwh(aylık ortalama 68 TL) üzerinde olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında elektrik aboneliğini 24 aylık taahhütle ve ulusal TEDAŞ tarifesi üzerinden, EWE Enerji’ye taşıyan aboneye, ilk 2 ay hediye Doping İnternet ayda sadece 54,90 TL olarak ücretlendirilir.

Kampanya stoklarda sınırlıdır.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Kampanya 24 ay taahhüt istenmektedir.

Kampanya kapsamında internet hizmeti için 192 TL olan aktivasyon hizmet ücreti hediye ediliyor.

Talep edilmesi durumunda VDSL modem ücreti ise tercihe göre 24 ayda 7 TL ya da peşin 168 TL. Adil Kulanım Politikası Uygulaması gereğince, ay içinde tarifelerde belirtilen AKN aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için sadece başvurusunu yeni yapmış olan aboneler için geçerli olup, taahhüt süresi içindeki mevcut İnternet aboneleri bu kampanyadan faydalanamaz.

EWE Enerji kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyadan yararlanmak için EWE Enerji onayı gereklidir.

Enerji Sözlüğü

Elektrik terimleri hakkında bilgier

Enerji Sözlüğü

Enerji Verimliliği Nedir?

Enerji verimliliği Hakkında Bilgiler

Enerji Verimliliği Nedir?

Bayilik

İndirimli Elektrik Satışı Yapmak İçin Başvurun

Bayilik Başvurusu

İndirimli Elektrik Nedir?

Yıllık elektrik tüketim miktarınız 2000 kWh(Aylık ortalama 68TL) üzerinde ise "Serbest Tüketici" olursunuz ve aboneliğinizi farklı firmalara taşıyarak indirimli elektrik fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Aboneliğinizi değiştirince aldığınız elektrik değişmez. Yine aynı elektriği daha ucuz kullanırsınız.

Serbest Tüketici Nedir?

Yıllık elektrik tüketim miktarınız 2000 kWh(Aylık ortalama 68TL) üzerinde ise "Serbest Tüketici" olarak adlandırılırsınız. Serbest Tüketici hakkını kazanan elektrik aboneleri elektrik tedarikçilerini değiştirebilirler.

Serbest Tüketici Nasıl Olunur?

EPDK tarafından belirlenen yıllık toplam elektrik tüketimi 2000 kWh (aylık ortalama 68 TL'ye denk gelir) ve üzerinde olan kişiler "Serbest Tüketici" olabilmektedir. Elektrik tedarikçinizi değiştirmeniz durumunda mevcut elektrik sisteminizde her hangi bir teknik değişiklik olmaz ve elektrik bağlantınıza herhangi bir işlem yapılmaz.

kWh ve MWh'ın Anlamı Nedir?

Her elektronik cihazın bir gücü, yani Watt'ı vardır ve bu değer genellikle üzerinde yazar. Bu Watt miktarı ne kadar yüksekse o kadar çok elektrik harcar. Örneğin ortalama bir televiyon 200 Watt, ütü ise 2500 Watt'tır. Dolayısı ile 1 saat televizyon izlemekle 1 saat ütü yapmak için harcanan elektirk miktarı oldukça farklıdır. Her 1000 Wh'a 1 kWh denilmektedir.

Faturalandırma

İndirimli elektrik aboneliğiniz başlayınca artık faturalarınızı EWE Enerji'ye ödersiniz. Elektrik sayaçlarınız yine bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketi tarafından okunur. EWE Enerji okunan sayaç tüketim verilerine göre indirimli olarak size fatura keser.

Enerji Verimliliği

Dünyadaki toplam enerji tüketimi günümüzde yaklaşık 13 milyar TEP’tir ve her sene bu tüketim yaklaşık %2,3 oranında artmaktadır. Bu tüketimin 9 milyar TEP’i binalar ve sanayi tesislerinde kullanılmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda tüketilen enerjinin %20’sinden tasarruf sağlanabileceği tespit edilmiştir. Bu sayede sanayi ve binaların enerji tüketimlerinden yılda yaklaşık 1 trilyon TL’lik bir tasarruf söz konusudur.

Sorularınız ve Başvuru için

İletişim Formu