100 TL Hediye Çeki Kampanyası


Hediye Çeki Kampanyası

Elektrik Aboneliğini EWE Enerjiye taşıyan abonelere Migros ya da Hepsiburada'da ki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz 50 TL ya da 100 TL'lik Hediye Çeki kazanın.

Kampanya Sona Ermiştir.

Hemen Başvur 0(216) 680 14 14

Kampanya Koşulları:

Elektrik faturası aylık 68 TL - 1000 TL arasında olan aboneler bu kampanyadan yararlanabilir.

Aylık fatura tutarı ortalama 300 TL'ye kadar olan aboneler 50 TL, aylık fatura tutarı ortalama 300 TL ve üzeri olan aboneler ise 100 TL hediye çeki kazanabilmektedir.

Yıllık elektrik tüketim mikatırınız 2000 kWh(Aylık ortalama 68 TL'nin üzerinde fatura ödüyorsanız)'ın üzerinde ise elektrik aboneliğinizi EWE Enerji'ye taşıyarak 50 TL'lik ya da 100 TL'lik hediye çeki kazanma fırsatından faydalanabilirsiniz. Eski kullandığını elektriğin aynısını alırsınız. Sadece aylık faturalarınız eski elektrik dağıtım firması yerine yeni abonesi olduğunuz firma tarafından çıkarılır. Elektrik tesisatınızda her hangi bir değişiklik yapılmaz.

Kampanya kapsamında elektrik aboneliğini 24 aylık taahhütle ve ulusal TEDAŞ tarifesi üzerinden, EWE Enerji’ye taşıyan aboneye, 100 TL'lik Hediye Çeki Hediye ediliyor.  PMUM kaydı onaylanan aboneler faydalanabilirler.

Aboneliğiniz taahhüt süresinden önce, abone tarafından veya aboneden kaynaklanan bir sebeple EWE Enerji tarafindan feshedilmesi durumunda, ortalama 2 aylık fatura bedeli kadar (KDV hariç diğer tüm fon, harç ve kalemler dahil olmak üzere) erken fesih bedeli abonenin son faturasına yansıtılır.

EWE Enerji kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyadan yararlanmak için EWE Enerji onayı gereklidir.

Enerji Sözlüğü

Elektrik terimleri hakkında bilgier

Enerji Sözlüğü

Enerji Verimliliği Nedir?

Enerji verimliliği Hakkında Bilgiler

Enerji Verimliliği Nedir?

Bayilik

İndirimli Elektrik Satışı Yapmak İçin Başvurun

Bayilik Başvurusu

İndirimli Elektrik Nedir?

Yıllık elektrik tüketim miktarınız 2000 kWh(Aylık ortalama 68TL) üzerinde ise "Serbest Tüketici" olursunuz ve aboneliğinizi farklı firmalara taşıyarak indirimli elektrik fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Aboneliğinizi değiştirince aldığınız elektrik değişmez. Yine aynı elektriği daha ucuz kullanırsınız.

Serbest Tüketici Nedir?

Yıllık elektrik tüketim miktarınız 2000 kWh(Aylık ortalama 68TL) üzerinde ise "Serbest Tüketici" olarak adlandırılırsınız. Serbest Tüketici hakkını kazanan elektrik aboneleri elektrik tedarikçilerini değiştirebilirler.

Serbest Tüketici Nasıl Olunur?

EPDK tarafından belirlenen yıllık toplam elektrik tüketimi 2000 kWh (aylık ortalama 68 TL'ye denk gelir) ve üzerinde olan kişiler "Serbest Tüketici" olabilmektedir. Elektrik tedarikçinizi değiştirmeniz durumunda mevcut elektrik sisteminizde her hangi bir teknik değişiklik olmaz ve elektrik bağlantınıza herhangi bir işlem yapılmaz.

kWh ve MWh'ın Anlamı Nedir?

Her elektronik cihazın bir gücü, yani Watt'ı vardır ve bu değer genellikle üzerinde yazar. Bu Watt miktarı ne kadar yüksekse o kadar çok elektrik harcar. Örneğin ortalama bir televiyon 200 Watt, ütü ise 2500 Watt'tır. Dolayısı ile 1 saat televizyon izlemekle 1 saat ütü yapmak için harcanan elektirk miktarı oldukça farklıdır. Her 1000 Wh'a 1 kWh denilmektedir.

Faturalandırma

İndirimli elektrik aboneliğiniz başlayınca artık faturalarınızı EWE Enerji'ye ödersiniz. Elektrik sayaçlarınız yine bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketi tarafından okunur. EWE Enerji okunan sayaç tüketim verilerine göre indirimli olarak size fatura keser.

Enerji Verimliliği

Dünyadaki toplam enerji tüketimi günümüzde yaklaşık 13 milyar TEP’tir ve her sene bu tüketim yaklaşık %2,3 oranında artmaktadır. Bu tüketimin 9 milyar TEP’i binalar ve sanayi tesislerinde kullanılmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda tüketilen enerjinin %20’sinden tasarruf sağlanabileceği tespit edilmiştir. Bu sayede sanayi ve binaların enerji tüketimlerinden yılda yaklaşık 1 trilyon TL’lik bir tasarruf söz konusudur.

Sorularınız ve Başvuru için

İletişim Formu