%2 İndirimli Elektrik + Aksigorta Paketi KampanyasıElektrik Aboneliğini EWE Enerjiye taşıyan abonelere %2 indirim + Aksigorta'nın çilingir hizmetleri, kombi veya klima bakımı hizmetleri Ücretsiz!

Hemen Başvur 0(216) 462 11 11


Aylık elektrik tüketim miktarınız 74 TL - 1000 TL arasında ise elektrik aboneliğinizi EWE Enerji'ye taşıyarak %2 indirimli elektrik + Aksigorta Paketi fırsatından faydalanabilirsiniz. Elektrik kalite ve hizmetinizde hiçbir değişiklik olmaz. Sadece aylık faturalarınız eski elektrik dağıtım firması yerine yeni abonesi olduğunuz firma tarafından çıkarılır. Elektrik tesisatınızda herhangi bir değişiklik yapılmaz.

Kampanya Koşulları:

Elektrik faturası aylık 74 TL - 1000 TL arasında olan aboneler %2 indirimden + Aksigorta Hediye Paketinden yararlanır.

Kampanya kapsamında %2 İndirim 24 Ay, Aksigorta Paketi 12 Ay geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında elektrik aboneliğini 24 aylık taahhütle ve ulusal TEDAŞ tarifesi üzerinden %2 indirim sağlar. PMUM kaydı onaylanan aboneler faydalanabilirler.

Size en uygun teklifi verebilmemiz için 0(216) 462 11 11 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir veya sitemizde bulunan başvuru ve iletişim formlarından bize yazabilirsiniz.

KOMBİ/KLİMA BAKIM HİZMETİ

Yılda 1 defa olmak üzere ücretsiz kombi veya klima bakım hizmeti anlaşmalı yetkili servisler tarafından sağlanır.
Kombi bakımına dahil hizmetler: Garanti süresi bitmiş çalışır durumdaki kombi filtre temizliği, yanma beki bakımı ve yanma ayarı.
Klima bakımına dahil hizmetler: Garanti süresi bitmiş çalışır durumdaki klima filtre temizliği, ısıtma ve soğutma verim ölçümü.
Tamirat işlemlerinde anlaşmalı yetkili servislerde % 10’a varan indirim avantajı sağlanır.

ÇİLİNGİR HİZMETİ

Anahtar işlemleri yılda 3 defa olmak üzere 450 TL olarak limitlendirilmiştir.
Konutta kalan kişilerin kurtarılması işlemleri: Konutta 1.250 TL, işyerinde 750 TL limitlendirilmiştir.
Herhangi bir kaza veya hırsızlık sonucu kilitte oluşan hasara, anahtarların çalınması veya kaybedilmesine bağlı olarak, konutun emniyetsiz bir halde olması veya konuta girilememesi durumlarında ve tamiratın mümkün olduğu zamanlarda şirket konutu daha ileri hasar ve zarara karşı korumak için gerekli acil tamir hizmetini yerine getirecek yetkili kişiyi aboneye yönlendirecektir.
Şirket, acil tamir için gerekli çağırma ücretlerini (işçi ulaşım masrafı), malzeme ve isçilik masraflarını karşılayacaktır.

HEDİYE SİGORTA ÜRÜNÜ

Ferdi Kaza Sigortası (Teminat Limiti: 1.000 TL)
Aksigorta A.Ş sigorta ettirenin beyanına dayanarak, poliçede yazılı sigorta konularını karşılarında gösterilen teminatlarla sınırlı olmak kaydıyla Ferdi Kaza genel şartları, klozlar ve poliçede yazılı özel şartlar uyarınca ve belirtilen sigorta bedelleri ile teminat altına alır.

Poliçe Kapsam Dışındaki Durumlar
* Maden isçileri, inşaat isçileri, tersane çalışanları ve profesyonel sporcuların mesleki faaliyetleri esnasında maruz kalabilecekleri ferdi kaza riskleri ve de
* Deprem ve terör teminatları işbu poliçe kapsamının dışındadır.

Hemen Başvur 0(216) 462 11 11

Enerji Sözlüğü

Elektrik terimleri hakkında bilgier

Enerji Sözlüğü

Enerji Verimliliği Nedir?

Enerji verimliliği Hakkında Bilgiler

Enerji Verimliliği Nedir?

Bayilik

İndirimli Elektrik Satışı Yapmak İçin Başvurun

Bayilik Başvurusu

İndirimli Elektrik Nedir?

Yıllık elektrik tüketim miktarınız 2000 kWh(Aylık ortalama 68TL) üzerinde ise "Serbest Tüketici" olursunuz ve aboneliğinizi farklı firmalara taşıyarak indirimli elektrik fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Aboneliğinizi değiştirince aldığınız elektrik değişmez. Yine aynı elektriği daha ucuz kullanırsınız.

Serbest Tüketici Nedir?

Yıllık elektrik tüketim miktarınız 2000 kWh(Aylık ortalama 68TL) üzerinde ise "Serbest Tüketici" olarak adlandırılırsınız. Serbest Tüketici hakkını kazanan elektrik aboneleri elektrik tedarikçilerini değiştirebilirler.

Serbest Tüketici Nasıl Olunur?

EPDK tarafından belirlenen yıllık toplam elektrik tüketimi 2000 kWh (aylık ortalama 68 TL'ye denk gelir) ve üzerinde olan kişiler "Serbest Tüketici" olabilmektedir. Elektrik tedarikçinizi değiştirmeniz durumunda mevcut elektrik sisteminizde her hangi bir teknik değişiklik olmaz ve elektrik bağlantınıza herhangi bir işlem yapılmaz.

kWh ve MWh'ın Anlamı Nedir?

Her elektronik cihazın bir gücü, yani Watt'ı vardır ve bu değer genellikle üzerinde yazar. Bu Watt miktarı ne kadar yüksekse o kadar çok elektrik harcar. Örneğin ortalama bir televiyon 200 Watt, ütü ise 2500 Watt'tır. Dolayısı ile 1 saat televizyon izlemekle 1 saat ütü yapmak için harcanan elektirk miktarı oldukça farklıdır. Her 1000 Wh'a 1 kWh denilmektedir.

Faturalandırma

İndirimli elektrik aboneliğiniz başlayınca artık faturalarınızı EWE Enerji'ye ödersiniz. Elektrik sayaçlarınız yine bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketi tarafından okunur. EWE Enerji okunan sayaç tüketim verilerine göre indirimli olarak size fatura keser.

Enerji Verimliliği

Dünyadaki toplam enerji tüketimi günümüzde yaklaşık 13 milyar TEP’tir ve her sene bu tüketim yaklaşık %2,3 oranında artmaktadır. Bu tüketimin 9 milyar TEP’i binalar ve sanayi tesislerinde kullanılmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda tüketilen enerjinin %20’sinden tasarruf sağlanabileceği tespit edilmiştir. Bu sayede sanayi ve binaların enerji tüketimlerinden yılda yaklaşık 1 trilyon TL’lik bir tasarruf söz konusudur.

Sorularınız ve Başvuru için

İletişim Formu